مسیر زندگی

.... هیچی ...

فعلا هنوز تا حالا هیچی.

یعنی بود ولی دیگه نیست!

 

/ 14 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دل آرام

سلام 2 خط موازی همیشه کنار هم هستند تا ابد

سید محمد

سلام داداش وحید خیلی زیبا بود. به خدا شرمنده ات شدم از اینکه همیشه می یای پیشم

الهه

سلام ممنون از حضورتون ممنونم که تا آخرین نوشته با من بودید [گل] خیلی دوستتون دارم[گل] موفق و سر بلند باشید. من تاریخ را با دستان شما ورق زدم . [گل] شما این بار نوشتن آنچه گذشت ( تاریختان )را خود به تنهایی بر عهده بگیرید. [گل] بدانید دستانی یافت می شود که کتابتان را ورق بزند ، با لطف نگاهش بخواند و با حضور وجودش بفهمد . [گل] اینگونه تاریخ پیدا می شود .[گل] چه زیبالست رسیدن به گذشته در حال و یافت آینده در روزهایی که دیگر بوی تکرار نمی دهند.[گل] خدا نگهدار.

غریبه

سلام پشت آدم میلرزه وقتی میبینه این روزا همه از بی وفایی مینویسن داریم به کجا میرسیم؟! پ.ن. ممنونم:) اما من دارم به سال دیگه اومدن فکر میکنم دوباره ده سال کدومه بابا!

غریبه

من اما احساس بدی بهم دست نداد فکرکردم از اون پیرمرد بیکار و تنهای آمریکایی خیلی هم خوشبخت تره اما قبول دارم که باید حق انتخاب میداشت و نداره راستی پ.ن. شدیدتر یعنی چی؟!

عسل

نرم افزار خودتی ! خوشت نمیاد دیگه سر نمیزنم بهت .

افشین

[گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] ----------- درود دوست عزیز ندانی که ایران نشست منست ----- جهان سر به سر زیر دست منست هنر نزد ایرانیان است و بـــس ----- ندادند شـیر ژیان را بکــس همه یکدلانند یـزدان شناس ------ بـه نیکـی ندارنـد از بـد هـراس دریغ است ایـران که ویـران شــود ------- کنام پلنگان و شیران شــود نبـاشد چـو ایـران تن من مـبـاد ------- چـنین دارم از موبد پــاک یـاد همـه روی یکسر بجـنگ آوریــم -------- جــهان بر بـداندیـش تنـگ آوریم همه سربسر تن به کشتن دهیم ------- بـه از آنکه کشـور به دشمن دهـیم چنین گفت موبد که مرد بنام ------- بـه از زنـده دشمـن بر او شاد کام اگر کشــت خواهــد تو را روزگــار ------- چــه نیکــو تر از مـرگ در کـــار زار [گل] خداوند نگهدار ایران باد ... بدرود ... * ما هستيم * [گل] [بدرود]

sababoy

آنطرف تر، خیلی نزدیکتر از شیطان، مهربانی نام تو را بیادم می آورد و دوست داشتن را. یک خدا دارم و یک دنیا امید. سرم را بالا می گیرم و به اینکه عاشم و ترا را از یاد نبرده ام فخر می فروشم. Over there, really nearer that devil, a kind makes me remember you and loving you, I have a God and a world of hope. I keep my head up and pride that I'm lover and didn't forger you.

از طرف خدا

[شیطان]مواظب باش!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟